Projekt Young Innovators II - FinTech

Fascynuje Cię świat nowych technologii i rozwiązań? Imponują Ci menedżerowie-wizjonerzy? Zgłoś sie do projektu Young Innovators, który stwarza niepowtarzalną okazję do sprawdzenia się w pracy zespołowej i szerszego spojrzenia na projektowanie innowacji!

Young Innovators to projekt Fundacji im. Lesława A. Pagi, który kierowany jest do osób do 30 roku życia, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową w sektorze innowacji i rozwoju. Jednym z tematów tegorocznej edycji będzie FinTech (Financial Technology), czyli zastosowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych pomysłów w dynamicznie rozwijających się usługach finansowych. Ponadto: Business Inteligence, ochrona własności intelektualnej, wdrażanie innowacji w biznesie, cloud computing, Big Data, finansowanie innowacji.

Kto może wziąć udział w projekcie?

Studenci i absolwenci następujących kierunków: informatyka, matematyka, chemia, biotechnologia, fizyka, automatyka i robotyka, ekonomia, zarządzanie, finanse oraz prawo.

Spośród nadesłanych aplikacji zostanie wybranych 30 osób, które wezmą udział w projekcie. Termin składania zgłoszeń upływa 15 kwietnia 2016 roku.

Jakie są korzyści z udziału w projekcie?

• spotkania z wybitnymi ekspertami i praktykami świata biznesu;
  • możliwość osobistego poznania liderów;
  • wyjątkowy staż w firmie partnerskiej;
  • kontakt z rówieśnikami o podobnych pasjach i zainteresowaniach;
  • dołączenie do elitarnego grona Alumnów Fundacji.

Partnerami projektu są: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Microsoft, Polska Innowacyjna, BTM Innovation, Statup Hub Poland, Orenore, www.prawowstartupie, CFT PAN.

Więcej informacji u Koordynatora Projektu: Aleksandra Gęsiarz, e-mail: agesiarz@paga.org.pl, tel: 22 5377336 lub na stronie.