Projekty Fundacji im. Lesława A. Pagi

Data wydarzenia:
23 Listopad, 2014 (Cały dzień)

Fundacja im. Lesława A. Pagi wraz z Giełdą Papierów Wartościowych oferuje możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach, które dedykowane są utalentowanym studentom i absolwentom, którzy nie ukończyli 26. roku życia.

W chwili obecnej Fundacja prowadzi rekrutację do trzech projektów:

1) 5 EDYCJI THINK PAGA! - cyklu debat, spotkań i warsztatów poświęconych ważnym zagadnieniom ekonomicznym, społecznym i politycznym. Projekt realizowany jest we współpracy ze znanymi ekspertami i największymi redakcjami ekonomicznymi. Rekrutacja trwa do 22 października 2014 - formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie.

2) 4 EDYCJI AKADEMII ENERGII - projekt kierowany do osób zawodową przyszłość z energetyką (bezpłatne warsztaty, spotkania z praktykami, płatne staże w największych firmach tego sektora). Rekrutacja trwa do 23 listopada 2014 r. - formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie.

3) STYPENDIUM IM. LESŁAWA A. PAGI - program grantowy dla kół oraz organizacji studenckich działających w obszarze rynku kapitałowego. Rekrutacja trwa do 28 listopada 2014 r. - formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie.

Udział w projektach jest bezpłatny!