Projekty „Project Manager” i „Brygada RR”

Interesujesz się zarządzaniem projektami lub chciałbyś zacząć pracę jako programista? Potrzebujesz wsparcia na rynku pracy? A może chcesz odbyć staż zawodowy? Już dziś zobacz, co może zaoferować projekt „Project Manager” oraz „Brygada RR” organizowane przez firmę doradczo-szkoleniową APAULY GROUP. Rekrutacja już trwa!

CO? – projekty „Project Manager” i „Brygada RR”
realizowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekty są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 7.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia osób poszukujących pracy i pozostających bez zatrudnienia, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Projekty mają na celu umożliwienie osobom bezrobotnym nabycie nowych kompetencji lub przekwalifikowanie się.

„Project Manager”
W ramach projektu Uczestnicy będą mogli skorzystać z:

• indywidualnego poradnictwa zawodowego,
  • wsparcia coacha,
  • szkolenia „Szkoła Project Managerów” (176h),
  • szkolenia „Gwiezdna Szkoła Robotów” zwinne zarządzanie projektami (40h),
  • 3-miesięcznego płatnego stażu zawodowego (2 990 zł)
  • stypendium szkoleniowego (1 432 zł).

Uczestnicy projektu, po ukończeniu odpowiednich szkoleń, otrzymają certyfikaty: „International Project Management Association IPMA poz. D” oraz „Professional Scrum Master I”.

„Brygada RR”
W projekcie przewidziane są następujące działania dla Uczestników:

• indywidualne poradnictwo zawodowe,
  • wsparcie coacha,
  • szkolenie programistyczne – Ruby on Raills (96h),
  • szkolenie Agile Scrum (16h),
  • kurs języka angielskiego dla programistów (120h),
  • 3-miesięczne płatne staże zawodowe w firmach z branży IT (2 990 zł),
  • stypendium szkoleniowe (1 540 zł).

Po ukończeniu odpowiednich szkoleń, Uczestnicy otrzymają następujące certyfikaty: „Ruby Association Certified Ruby Programmer Silver”, „Professional Scrum Master I” oraz „The Global Language System".

Udział w obu projektach jest bezpłatny.

Uczestnikami projektu mogą zostać osoby zamieszkałe na terenie Gliwic lub powiatu gliwickiego, spełniające poniższe kryteria:

• status osoby bezrobotnej lub biernej zawodowo,
  • wiek powyżej 30 roku życia,
  • wykształcenie maksymalnie ponadgimnazjalne (warunek dotyczy tylko projektu „Brygada RR”).

APAULY GROUP jest firmą doradczo-szkoleniową, której główna działalność opiera się na usługach z zakresu zarządzania projektami.

Osoby zainteresowane udziałem w projektach proszone są o kontakt z Biurem Projektu, tel. 32 726 11 34, e-mail: pmpotrzebny@apauly.pl oraz brygadarr@apauly.pl

Więcej informacji na stronach projektów: „Project Manager” oraz „Brygada RR”.