Przewodnik po praktykach, stażach i programach rozwoju 2015/2016

Pokaż w kalendarzu: 
0

Już jest! Tegoroczny "Przewodnik po praktykach, stażach i programach rozwoju 2015/2016" jest dostępny w papierowej i w elektronicznej wersji! Znajdziesz w nim ciekawe artykuły i prezentacje najlepszych praktykodawców, którzy w roku akademickim 2015/2016 oferują studentom i absolwentom praktyki, staże i programy rozwoju.

 

Czy studia, które podjąłeś są Twoim świadomym wyborem czy raczej kwestią przypadku? Kim chcesz zostać w przyszłości i w jakim kierunku pragniesz się rozwijać? Jakie masz plany zawodowe na najbliższe pięć lat? Czy potrafisz wymienić pięciu pracodawców, z którymi chciałbyś sie związać w przyszłości Większość studentów, absolwentów i pracowników nie potrafi odpowiedzieć na te pytania. W efekcie ich ścieżka zawodowa jest wynikiem przypadku. Jeśli uznajesz tę strategię za zbyt ryzykowną, to już dziś zacznij planować swój rozwój zawodowy!

W wydanym przez Biuro Karier UŚ „Przewodniku po praktykach, stażach i programach rozwoju 2015/2016” znajdziesz, m.in.: artykuły na temat rynku pracy, metod planowania własnej kariery zawodowej, tworzenia osobistej marki i skutecznego poszukiwania pracy, a także prezentacje najlepszych praktykodawców, którzy w roku akademickim 2015/2016 oferują studentom i absolwentom praktyki, staże oraz programy rozwoju. Zachęcamy Cie do rozwiązywania ćwiczeń i zapisywania własnych przemyśleń w poszczególnych artykułach. Potraktuj „Przewodnik” jak alegorię swojej kariery zawodowej - kreśl po nim pewnie i z rozmachem!


Po papierową wersję „Przewodnika” możesz się zgłosić do Biura Karier, natomiast wersja on-line jest dostępna tutaj.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4 (5 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego