Przyspiesz swoją karierę z Grupą Żywiec!

Szukasz wakacyjnej pracy, ale martwi Cię perspektywa straconego lata? A może widzisz siebie jako przyszłego lidera? Weź udział w Letnich Praktykach lub Programie Menadżerskim Grupy Żywiec. Zgłoś się do 15 kwietnia 2014 roku!

O letnich praktykach w Grupie Żywiec

Jak to wygląda?
Płatne, letnie praktyki to oferta dla potencjalnych pracowników Grupy Żywiec. W ciągu trzech miesięcy chcemy Cię przygotować do samodzielnej pracy i zwiększyć Twoje szanse zatrudnienia w przyszłości na stanowisku specjalisty w jednym z naszych działów. Dlatego podczas praktyk dokładnie poznasz naszą firmę, a nawet na własne oczy zobaczysz, jak warzymy piwo. Nie będziesz niczyim asystentem, lecz otrzymasz do zrealizowania własny, samodzielny projekt. Pomoże Ci w tym przydzielony przez nas Opiekun.

Dla kogo?
Letnie praktyki przeznaczone są dla studentów trzeciego, czwartego i piątego roku. Szukamy osób:

• zainteresowanych zawodowym i osobistym rozwojem,
  • umiejących pracować w zespole,
  • posiadujących umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobrze znających język angielski.

W jaki sposób można się zgłosić?
Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie - do 15 kwietnia 2014 roku.

O Programie Menadżerskim Grupy Żywiec

Jak to wygląda?

• program rozpoczyna się trzymiesięcznym wdrożeniem w dziale sprzedaży, w trakcie którego będziesz bezpośrednio współpracować z klientami Grupy Żywiec,
  • następnie, już w swoim docelowym dziale, przy wsparciu wyznaczonego przez nas opiekuna poprowadzisz pierwszy samodzielny projekt – ten etap potrwa 9 miesięcy,
  • w ciągu następnych 24 miesięcy będziesz prowadził kolejne, strategicznie istotne projekty,
  • przez cały ten czas będziesz otrzymywał wsparcie w postaci mentoringu i szkoleń, a Twoje postępy będą na bieżąco monitorowane,
  • jeśli Twój rozwój będzie przebiegał satysfakcjonująco, po 36 miesiącach od rozpoczęcia pracy otrzymasz propozycję awansu na stanowisko kierownicze.

Dla kogo?
Program Menedżerski przeznaczony jest dla studentów kończących naukę i absolwentów, którzy mają nie więcej niż 2 lata stażu pracy. Szukamy osób:

• ambitnych, zmotywowanych i z pasją,
  • zainteresowanych świadomym budowaniem swojej kariery,
  • umiejących pracować w zespole,
  • dobrze znających język angielski,
  • posiadających prawo jazdy kat. B.

W jaki sposób można się zgłosić?
Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie - do 15 kwietnia 2014 roku.

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)