Przystąp do programu Ambasadorów CSR

Buduj nowe kadry liderów społecznych zmian. Przystąp do programu Ambasadorów CSR. Program Ambasadorstwa CSR jest jedną z inicjatyw Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, która skupia wokół siebie młodych, energicznych ludzi chcących nie tylko zdobywać wiedzę, ale przede wszystkim działać na rzecz swojego środowiska lokalnego.

Program skierowany jest do studentów i studentek z całej Polski.

Działając w programie wspierasz ideę społecznie odpowiedzialnego biznesu (ang. Corporate Social Responsibility, CSR). Masz możliwość działania na rzecz zmian społecznych w swoim regionie. Edukuj innych! Buduj społecznie odpowiedzialny biznes.

CSR to zasady funkcjonowania biznesu w społeczeństwie, które przejawiają się na płaszczyźnie zrównoważonego rozwoju, poszanowania środowiska naturalnego, pracowników, partnerów biznesowych oraz społeczności lokalnej.

Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w programie Ambasadorów CSR?

Jest to jedyny w Polsce tak prestiżowy program edukacyjny dotyczący CSR.

Ambasadorzy CSR będą:

• uczestniczyć w seminariach, spotkaniach z praktykami i teoretykami zajmującymi się CSR,
  • mieć kontakt ze światem biznesu, polityki, organizacji pozarządowych i studenckich kół naukowych z całej Polski,
  • organizować wydarzenia edukujące o CSR w swoich środowiskach lokalnych,
  • uczestniczyć w licznych szkoleniach, konferencjach oraz warsztatach dotyczących CSR,
  • nawiązywać nowe znajomości ze studentami i studentkami zainteresowanymi CSR,
  • otrzymywać bezpłatne publikacje,
  • uczestniczyć w wydarzeniach jako przedstawiciele LOB,
  • mieć kontakt z polskimi start up, których podstawą są zasady CSR.

Ponadto, najaktywniejsi Ambasadorzy CSR mają szansę na:

1. Atrakcyjne nagrody;
  2. Płatny staż w firmie partnerskiej LOB;
  3. Płatny staż w Forum Odpowiedzialnego Biznesu - największej i najstarszej organizacji pozarządowej w Polsce promującej CSR;
  4. Uczestnictwo w programie "Staże w CSR-ze";
  5. Uczestnictwo w programie Mentorów LOB (w roku akademickim 2015/2016).

Rekrutacja trwa do 22 października 2014 r.
Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wejdź na stronę (zakładka: Program Ambasadorów CSR) oraz Fb.
Napisz do nas na adres: aleksandra.nowak@fob.org.pl lub piotr.sobolewski@fob.org.pl.