Python Core Self-Paced Program

EPAM Poland z przyjemnością oferuje program szkoleniowy Python Core Self-Paced, zaprojektowany, aby pomóc Ci opanować podstawowe koncepcje Pythona we własnym tempie. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 kwietnia 2023 roku!

CO? - Python Core Self-Paced Program
APLIKACJA DO: 24 kwietnia 2023 roku

O PROGRAMIE
Python jest jednym z najpopularniejszych języków programowania na świecie, studenci informatyki muszą zdobyć biegłość w tym języku. Ten program zapewnia szkolenie we własnym tempie, które pozwala uczniom uczyć się we własnym zakresie, z dostępem do wielu interaktywnych materiałów do nauki i ciągłym wsparciem ekspertów EPAM.

Program obejmuje szeroki zakres tematów, w tym typy danych, funkcje, moduły i pakiety, zasady OOP, dzięki czemu szybko rozpoczniesz karierę programisty Pythona. Uczestnicy będą mieli dostęp do materiałów online i ćwiczeń z kodowania, które pomogą im pogłębić zrozumienie tych tematów.

Po ukończeniu programu uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu programu, które będą mogli zaprezentować w swoich życiorysach oraz potencjalnym pracodawcom. Certyfikat potwierdza ich wiedzę i biegłość w programowaniu w Pythonie, demonstrując ich zaangażowanie w ciągłe uczenie się i rozwój.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU:

• Czas trwania programu: 3 miesiące.
  • Format: materiały do samodzielnej nauki, zadania i testy. Możesz je przeglądać w dowolnym tempie i czasie dzięki wsparciu ekspertów EPAM.
  • Język: treści edukacyjne są dostępne w języku angielskim.
  • Koszt: bezpłatny.

Zapisz się już dziś i zrób pierwszy krok w kierunku rozwoju swojej kariery w branży IT!

EPAM Systems, wiodący globalny dostawca usług inżynierii platform cyfrowych i rozwoju oprogramowania.

Do programu zaproszeni się studenci informatyki.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie programu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 kwietnia br.