Raport BK: Oczekiwania pracodawców wobec absolwentów

Jakie są oczekiwania pracodawców wobec absolwentów różnych kierunków na Uniwersytecie Śląskim? Czy dla pracodawców ważniejsza jest wiedza kandydata czy może kompetencje "miękkie" i cechy osobowości? Zapoznaj się z raportem "Oczekiwania pracodawców wobec absolwentów uczelni wyższych" przygotowanym przez Biuro Karier UŚ!

Badanie "Oczekiwań pracodawców wobec absolwentów uczelni wyższych" prowadzimy co dwa lata - począwszy od 2009 roku. Poniżej znajdziesz najnowszy, czwarty raport. Tym, co odróżnia go od poprzednich, jest przedstawienie danych w formie infografik, skierowanych do absolwentów konkretnych grup kierunków. Mamy nadzieję, że raport ułatwi Ci zaplanowanie rozwoju własnych kompetencji zgodnie z oczekiwaniami rynku pracy.

Zapoznaj się z najnowszym raportem!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)