Rekrutacja do Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

Rozpoczęła się rekrutacja do VII edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego. Jest to program zainicjowany w 2006 r. przez Fundację im. Lesława A. Pagi. Celem Akademii jest stworzenie trwałej społeczności i instytucji edukacyjnej, kształtującej przyszłe elity świata finansów w Polsce.

Uczestnicy Akademii to prawdziwi pasjonaci rynku kapitałowego, wybitnie utalentowani studenci i absolwenci, charyzmatyczni liderzy, którzy potrafią sprawnie współpracować z grupą i aktywnie działają na rzecz innych. Dotychczas udział w Akademii wzięło 170 uczestników.

Udział w Akademii mogą wziąć studenci trzeciego, czwartego i piątego roku studiów oraz absolwenci do 26. roku życia.

Akademia oferuje młodym ludziom:

• unikatową wiedzę z zakresu rynku kapitałowego;
  • spotkanie z wybitnymi ekspertami i praktykami świata finansów;
  • zdobycie ważnych umiejętności menedżerskich na najwyższym poziomie;
  • możliwość osobistego poznania liderów i legend polskiej gospodarki;
  • wyjątkowy staż w wybranej firmie partnerskiej;
  • kontakt z rówieśnikami o podobnych pasjach i zainteresowaniach.

Akademia składa się z dwóch części:
2-tygodniowej szkoły letniej oraz 2-miesięcznego stażu.

Pierwszy tydzień szkoły letniej to trening umiejętności miękkich — technik zarządzania, przywództwa, negocjacji i prezentacji, niezbędnych w pracy każdego menedżera. Szkolenia przeprowadza firma DOOR.
Drugi tydzień szkoły letniej to wykłady i case’y zaproszonych ekspertów i spotkania z zaproszonymi gośćmi. Wykładowcami Akademii są zawsze najwybitniejsi specjaliści w danej dziedzinie, osoby bezpośrednio zarządzające wybranym obszarem, znani i cenieni praktycy.

Więcej informacji na stronie.