Rekrutacja do Forum Młodych w RIG

Jesteś studentem, uczniem szkoły średniej lub świeżo upieczonym absolwentem? Chcesz dołączyć do prężnie działającej grupy młodych ludzi? Jesteś zainteresowany tematyką przedsiębiorczości, rozwoju osobistego i rozwijania kompetencji? Zgłoś się do Forum Młodych RIG!

CO? - nabór do Forum Młodych RIG w Katowicach
DO KIEDY? - do 18 maja 2021 r.

Forum Młodych RIG w Katowicach to Komisja Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach skupiająca młodych, ambitnych ludzi, aktywnie wspierających działania Izby.  Do najważniejszych realizacji należą konferencja Kobieta na Szpilkach, Kierunek Sukces, Spotkania Gospodarcze, Youth Forum Leaders, Future Entepreneurs oraz wolontariat i wsparcie merytoryczne Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach - największej imprezy biznesowej dedykowanej sektorowi MŚP w Europie.

Co zyskasz dzięki współpracy z Forum Młodych RIG?

• możliwość nauki i rozwoju kompetencji związanych z organizacją wydarzeń, zarządzaniem projektami, komunikacją i przywództwem,
  • poszerzysz umiejętności miękkie i nie tylko poprzez uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach organizacji,
  • poznasz fantastycznych ludzi, z którymi będziesz świetnie się bawił zarówo przy projektach, jak i wspólnej integracji.

Forum Młodych RIG jest organizacją non-profit, działającą w oparciu o finansowanie sposnosrów i bezinteresowaną współpracę ludzi ze świata kultury, nauki i biznesu.

Studentów i absolwentów zainteresowanych przedsiębiorczością i rozwijaniem kompetencji liderskich.

APLIKACJA
Zgłoszenia przyjmowane są do 18 maja 2021 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.