Rekrutacja do Letniej Szkoły Wyszehradzkiej

Data wydarzenia:
31 Marzec, 2015 (Cały dzień)

Do dnia 31 marca 2015 r. trwa rekrutacja do 14. Letniej Szkoły Wyszehradzkiej, która będzie się odbywać w dniach 5-18 lipca 2015. Letnia Szkoła Wyszehradzka to międzynarodowy program obejmujący cykl dwutygodniowych szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie Willa Decjusza.

Celem projektu jest pogłębienie wiedzy na temat wyzwań regionalnych i globalnych, przeciwdziałanie funkcjonującym stereotypom, budowanie więzi i przyjacielskich kontaktów.

Adresatami szkoleń są młodzi studenci z Czech, Węgier, Polski i Słowacji, a także ich rówieśnicy z innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej. W dotychczasowych edycjach Szkoły wzięło udział ponad pół tysiąca osób pochodzących z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Francji, Kirgistanu, Kosowa, Litwy, Macedonii, Mołdawii, Niemiec, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowenii i Ukrainy.

Aplikacje należy składać do 31 marca 2015 r. przez stronę.

Więcej informacji o projekcie na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)