Rekrutacja do Programu SpaceUP BSA

Interesujesz się wykorzystaniem danych satelitarnych w różnych dziedzinach życia codziennego? Chcesz zdobyć wiedzę specjalistyczną i rozwinąć swój pomysł na biznes? Zgłoś swój zespół do programu SpaceUP BSA!

CO? – Program SpaceUP BSA
KIEDY? – od 22.11.2018 do 8.03.2019
GDZIE? - Kraków

SpaceUP to intensywny program akceleracyjny, którego celem jest przekucie ciekawych pomysłów technologicznych, wykorzystujących dane satelitarne programu Copernicus w sprawnie działający startup i firmę. Program oferuje opiekę mentorską, coaching, warsztaty specjalistyczne i biznesowe oraz dostęp do międzynarodowej sieci kontaktów niezbędnych do rozwoju pomysłu.

Spotkania i szkolenia będą odbywały się w okresie między 22.11.2018, a 8.03.2019 co 3-4 tygodnie w formie 1-2 dniowych spotkań.

SpaceUP otwarty jest dla startupów, zespołów i osób z rozwiązaniami biznesowymi dla różnych branż (leśnictwo, rolnictwo, budownictwo, ekologia i inne), które wykorzystują dane satelitarne.
Nie musisz mieć zarejestrowanej firmy, aby uczestniczyć w akceleracji. Udział w programie jest bezpłatny.

O ORGANIZATORZE

​Program realizowany jest przez Krakowski Park Technologiczny w ramach projektu „BalticSatApps – Speeding up Copernicus Innovation for the BSR Environment and Security” realizowanego w ramach Programu INTERREG Baltic Sea Region 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Program skierowany jest do studentów, doktorantów i pasjonatów praktycznego wykorzystania danych satelitarnych w różnych dziedzinach życia codziennego: bezpieczeństwie, ochronie środowiska, leśnictwie, rolnictwie, budownictwie, ubezpieczeniach oraz w czekających na odkrycie zastosowaniach. Tak więc zespoły mogą pochodzić z różnych kierunków i specjalności (nie tylko techniczno-informatycznych).

Termin składania aplikacji mija 4 listopada 2018 roku.

Więcej informacji na stronie internetowej.