Rekrutacja do programu stypendialnego Szkoły Edukacji

Jesteś absolwentem historii, polonistyki, biologii, matematyki lub kierunków pokrewnych? Masz edukacyjną pasję i chcesz zdobyć uprawnienia nauczycielskie? Właśnie ruszyła rekrutacja do programu stypendialnego Szkoły Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego.

CO? - rekrutacja do programu stypendialnego Szkoły Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego

O INICJATYWIE

Szkoła Edukacji w Warszawie  już po raz ósmy otwiera nabór do programu stypendialnego dla przyszłych polonistów, matematyków, historyków i biologów. To szansa nie tylko na to, by zdobyć uprawnienia nauczycielskie, ale też na autentyczne wzmocnienie własnego potencjału.

W ramach oferty:

• Bezpłatne studia podyplomowe.
  • Stypendium w wysokości 2,5 tys. zł/mc przez cały okres studiów.
  • Darmowy akademik w Warszawie.
  • Uprawnienia nauczycielskie.
  • Gwarantowana propozycja pracy w szkole.
  • Inspirujące i rozwijające 10 miesięcy w stolicy.

Studia w Szkole Edukacji są skierowane do osób, które ukończyły studia magisterskie i chciałyby uczyć jednego z czterech przedmiotów:

• języka polskiego,
  • matematyki,
  • biologii z przyrodą,
  • historii i WOS.

Na studia mogą aplikować zarówno osoby, które już posiadają uprawnienia nauczycielskie, jak i te bez większego doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ważne jest, by – oprócz posiadania dyplomu w danej dziedzinie – mieć w sobie potrzebę rozwoju i dzielenia się wiedzą oraz gotowość na 10-miesięczną edukacyjną przygodę w Warszawie.

Nowy rok akademicki rozpocznie się już w sierpniu.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji, w tym wymogi formalne i kalendarz naboru, można znaleźć na stronie.