Rekrutacja na praktyki letnie "W dobrej kompanii"

Kompania Piwowarska rozpoczęła rekrutację na bezpłatne praktyki letnie W dobrej kompanii. Praktyki odbywają się w miesiącach wakacyjnych - w praktycznie wszystkich działach i lokalizacjach, w których działa firma. Dzięki tak szerokiemu podejściu, szansę na sprawdzenie swoich sił w firmie mają studenci niemal wszystkich kierunków.

Przygoda z Kompanią Piwowarską nie musi skończyć się wraz z wakacjami, bowiem najlepsi studenci dostają szansę udziału w rekrutacjach prowadzonych w firmie.

Praktyki w Kompanii Piwowarskiej trwają 6 tygodni z możliwością skrócenia do 4 tygodni lub przedłużenia do końca wakacji. Praktyki odbywają się w dwóch turach: 30 czerwca-08 sierpnia i 11 sierpnia-19 września.

Praktyka w KP rozpoczyna się od szkolenia BHP i tzw. Induction w jednej z trzech lokalizacji (Poznań, Tychy, Białystok) oraz wprowadzenia w specyfikę działu. Później praktykant przez kilka tygodni realizuje wyznaczone zadania pod okiem opiekuna, który od początku - już na etapie rekrutacji - jest zaangażowany w program praktyk. Praktykanci uczestniczą w projektach Kompanii Piwowarskiej, ponadto mogą brać udział w wydarzeniach wewnętrznych firmy i szkoleniach.

Obowiązuje podpisanie umowy o praktyki absolwenckie, a kandydat nie może mieć więcej niż 30 lat.

Zapraszamy do aplikowania!
Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)