Rekrutacja na staże zagraniczne właśnie się rozpoczęła!

Uprzejmie informujemy, iż rekrutacja do projektu „Go to work! Polish young professionals on European labour market” właśnie sie rozpoczęła!

Przypominamy, iż głównym celem projektu jest wzmocnienie potencjału zawodowego absolwentów kierunków ścisłych Uniwersytetu Śląskiego poprzez zorganizowanie 24 trzy – miesięcznych staży zagranicznych.

W projekcie mogą wziąć udział absolwenci Uniwersytetu Śląskiego (maksimum 12 miesięcy po ukończeniu studiów) kierunków ścisłych, takich jak: matematyka (w tym matematyka finansowa oraz matematyka informatyczna), fizyka, informatyka, materiałoznawstwo, biologia, biotechnologia oraz geologia.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem organizacji staży w ramach przedmiotowego projektu.

Dokumenty aplikacyjne znajdują się tutaj.

Rekrutacja trwa do 31 października 2011 roku.