Rekrutacja w firmie McKinsey & Company - spotkanie informacyjne

Pokaż w kalendarzu: 
0

Kończysz studia w 2021 roku? Chcesz mieć gwarację pracy jeszcze przed obroną? Jeśli jesteś studentem ostatniego roku i chciałbyś pracować z firmą McKinsey & Company, wiedz, że jako jedna z niewielu firm na rynku oferuje ona opcje uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym i podpisania umowy jeszcze przed uzyskaniem dyplomu. Więcej informacji uzyskasz podczas spotkania, które już 20 stycznia 2021 r . na platformie www. 
 


CO? - rekrutacja w firmie McKinsey & Company - spotkanie informacyjne
KIEDY? -  20 stycznia 2021 r., godz. 14.00 -15.00
GDZIE? – platforma www


O WYDARZENIU
Firma McKinsey & Company prowadzi szeroką akcję rekrutacyjną.

Jak to działa? Na stronie firmy w zakładce Careers szukaj ogłoszeń oznaczonych "2021 Graduates", na które możesz zaaplikować w dowolnym momencie roku akademickiego. Po przejściu procesu rekrutacyjnego, podpiszesz z firmą umowę, a dzień rozpoczęcia pracy zależeć będzie od Ciebie! Dzięki temu będziesz mógł skupić się na dokończeniu edukacji nie martwiąc się o swoją karierę.

Dowiedz się więcej o dostępnych stanowiskach klikając tutaj.


O ORGANIZATORZE
McKinsey & Company jest wiodącą, globalną firmą doradztwa strategicznego i operacyjnego. Ponad 30 tys. osób w 65 krajach pomaga największym firmom świata, rządom państw oraz instytucjom publicznym znacząco i trwale poprawić ich wyniki.

Centrum Usług Wspólnych McKinsey w Poznaniu współpracuje z biurami McKinsey & Company na całym świecie oferując rozwój w wielu różnorodnych obszarach takich jak: wsparcie asystenckie, administracja operacji biznesowych, finanse i raportowanie, HR, badanie i analiza danych oraz komunikacja wizualna.

McKinsey jest stale rozwijającym się zespołem, liczącym ponad 1000 profesjonalistów, dla których ważna jest możliwość podjęcia nowych wyzwań. Oprócz pracy zespołowej, która jest podstawą funkcjonowania Centrum, pracodawca ceni także indywidualność każdej osoby i to, co wnosi do swojego Teamu.


SPOSÓB APLIKACJI
Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu z firmą McKinsey & Company zapisz się już dziś.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego