"Rola innowacji projektów open source w polskiej gospodarce"

Data wydarzenia:
27 Wrzesień, 2011 - 10:00 - 15:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji "Rola innowacji projektów open source w polskiej gospodarce", która odbędzie się 27 września 2011 roku w godzinach od 10.00 do 15.00 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, przy ulicy Nowowiejskiej 15/19 w Warszawie.

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli świata nauki (zarówno uczelni wyższych, jednostek naukowo – badawczych otoczenia nauki, pracowników naukowych i pojedynczych studentów) oraz świata biznesu.

Celem konferencji jest promocja przedsiębiorczości akademickiej i otwartej innowacyjności opartej o wdrażanie badań naukowych (B+R) w Polsce.

Poruszanymi tematami przewodnimi będą zagadnienia tj.: stan polskiej innowacji, problemy współpracy środowisk akademickich z biznesem w zakresie wykorzystania i wdrażania naukowego polskiego dorobku informatycznego, rola innowacji wolnego i otwartego oprogramowania w gospodarce.

Spotkanie stworzy uczestnikom możliwość wzbogacenia wiedzy z dziedziny szeroko pojętej informatyzacji przedsiębiorstw przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań powstającej w środowisku akademickim w zakresie wolnego i otwartego oprogramowania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wszystkim uczestnikom organizator zapewnia materiały konferencyjne w formie drukowanej oraz elektronicznej. Każdy z uczestnik otrzyma również ciepły posiłek.

Zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego. Liczy się kolejność zgłoszeń.