ROZMOWY NA OKRĄGŁO, czyli 30 minut z pracodawcą

Nurtują Cię pytania o warunki pracy? Masz niepowtarzalną okazję do zadawania "niewygodnych pytań" pracodawcom. Przyjdź na ROZMOWY NA OKRĄGŁO, czyli 30 min. z pracodawcą przy "okrągłym stole". Już 6 marca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego!

Uczestnicy Targów, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat wybranej firmy, będą mieli szansę na udział w innowacyjnej formule spotkań, czyli w ROZMOWACH NA OKRĄGŁO! Podczas 30-minutowego spotkania, pracodawca i 8-10 studentów, będą przy "okrągłym stole" rozmawiać na różne tematy. To wyjątkowa okazja do spotkania z wymarzonym pracodawcą twarzą w twarz!

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ DZIŚ i usiądź do stołu z wybranym pracodawcą badź przyjdź na prezentację firmy. Liczba miejsc ograniczona!
Zapisy na "Okrągły stół" oraz spotkania z wybranym pracodawcą odbywają się drogą mailową pod adresem: biuro@targikariery.com (w treści należy podać: Katowice, wybrany pracodawca lub pracodawcy, imię nazwisko) lub telefonicznie: 535 140 135.

STÓŁ PIERWSZY
10.30 – Capgemini Polska
11.00 – EQ System
11.30 – EY
12.00 – IBM Global Services Delivery Centre Polska
12.30 – NGA HR
13.00 – Nokia Solutions and Networks

STÓŁ DRUGI
10.30 – PwC oraz Grasz o staż
11.00 – 3M Poland
11.30 – Bank Zachodni WBK
12.00 – Steria Polska
12.30 – Prudential Polska
13.00 – Protrader

Jeśli nie chcesz zadawać pytań a wolisz posłuchać o tym jak awansować w danej firmie, przyjdź na prezentacje Pracodawców lub wybierz szkolenie (Wydział Prawa i Administracji, sala 48):

• 9.00 - Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego, trener Bruno Żółtowski, szkolenie "Budowanie własnej marki"
  • 11.00 - NGA HR
  • 12.00 - Nokia Solutions and Networks
  • 13.00 - 3M

Nie przegap. Przyjdź!

Więcej informacji na stronie.