Rusza trzecia odsłona programu „Zostań mecenasem”

15 września 2016 r. rozpocznie się kolejna edycja programu "Zostań mecenasem". Już po raz trzeci Kancelaria Duraj Reck i Partnerzy da szanse młodym adeptom prawa. Doświadczenie zawodowe i wiedzę u boku doświadczonych adwokatów i radców prawnych docelowo zdobędzie aż dwóch praktykantów i dwóch aplikantów.

CO? - III edycja programu "Zostań mecenasem"
URUCHOMIENIE REJESTRACJI: 15 września 2016 r.

Duraj Reck i Partnerzy jest niezależną kancelarią prawną, specjalizującą się w doradztwie w kluczowych obszarach prawa oraz branżach biznesu. Kancelaria tworzy optymalne rozwiązania i zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, a przede wszystkim – prawne bezpieczeństwo.
Zespół Duraj Reck i Partnerzy to ponad 20 prawników, w tym adwokatów i radców prawnych, których wiedza i doświadczenie łączone są w ramach grup eksperckich kierowanych przez specjalistów z określonej dziedziny prawa.

O PROGRAMIE
Projekt skierowany jest zarówno do studentów, jak i absolwentów prawa. Studenci IV i V roku zaproszeni są do aplikacji na płatne praktyki. Osoby, które zdały egzaminy adwokackim lyb radcowskim z minimum 100 punktami mają szansę odbycia aplikacji w kancelarii. Na najlepszych aplikantów czekają umowy o pracę.

Dla studnetów IV i V roku prawa oraz osób, które zdały egzamin adwokacki lub radcowski z minimum 100 punktami.

Rozpoczęcie rejestracji od 15 września 2016 r.
24 września br. - egzamin.
26 września br. - ogłoszenie wyników.
Więcej informacji na stronie.