Ruszył Festiwal BOSS - największy festiwal przedsiębiorczości w Polsce!

Data wydarzenia:
23 Marzec, 2015 (Cały dzień) - 30 Marzec, 2015 (Cały dzień)

Przed nami XII edycja Festiwalu BOSS - największego festiwalu przedsiębiorczości w Polsce! Przez tydzień - od 23 do 30 marca 2015r. - będziecie mogli uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach organizowanych w ramach 4 różnych modułów tematycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Festiwal BOSS daje Wam możliwość zdobycia praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli wykorzystać w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Spotkacie ludzi ze świata biznesu, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. ROZWÓJ. KARIERA. SUKCES. - te trzy terminy określają to, co możesz osiągnąć, jeżeli wykorzystasz szansę i weźmiesz udział w tym niesamowitym wydarzeniu!

Harmonogram i zapisy na stronie.