Ruszył Punkt Informacji Biznesowej na UŚ!

W ramach projektu "Przedsiębiorczość akademicka na START” przy Uniwersytecie Śląskim rozpoczął pracę Akademicki Punkt Informacji Biznesowej.

Projekt START ukierunkowany jest na promowanie przedsiębiorczości i innowacyjności. Uczestnicy programu otrzymają fachowe doradztwo w zakresie możliwości utworzenia firmy oraz możliwość uczestnictwa w szeregu bezpłatnych szkoleń biznesowych i warsztatów. Szkolenia będą prowadzone przez profesjonalnych szkoleniowców oraz menagerów firm.

Tematyka planowanych szkoleń:

• Symulacyjna Gra Decyzyjna;
  • Skuteczne zarządzanie innowacyjnym przedsiębiorstwem;
  • Instrumenty doskonalenia funkcjonowania przedsiębiorstw, ich współpracy
    z uczelniami i otoczeniem biznesu;
  • Dizajn 100% innowacyjności;
  • Praktyczne aspekty prowadzenia działalności - wizyta studyjna w przedsiębiorstwie spin off/spin out, w instytucjach otoczenia biznesu.

Ponadto w ramach projektu będą organizowane konferencje tematyczne związane z dziedziną przedsiębiorczości, wyjazdy doinstytucji otoczenia biznesu, spotkania Role Models, w których będą brać udział przedsiębiorcy oraz inne przedsięwzięcia tematycznie związane z dziedziną przedsiębiorczości.

Zapraszamy do naszego Punktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Akademicki Punkt Informacji Biznesowej:

40-007 Katowice, ul. Bankowa 12b, pokój 1002,1003,1004 (za rektoratem)

Tel. (32) 359 2215

Więcej informacji na stronie.