Ruszyło badanie Universum Professional Survey

Zachęcamy wszystkich absolwentów z co najmniej rocznym stażem pracy do wzięcia udziału w badaniu Universum Student Servey.

Już po raz czwarty firma Universum przeprowadza w Polsce badanie profesjonalistów. Universum Professional Survey jest prowadzone corocznie w 30 krajach na całym świecie. Jego celem jest poznanie oczekiwań i preferencji profesjonalistów związanych z ich karierą i rozwojem zawodowym. Badanie pozwala na przeanalizowanie jakości wizerunku pracodawców na wybranym rynku pracy oraz czynników przesądzających o ich atrakcyjności. Na podstawie jego wyników zostaje sporządzony także ranking Idealny Pracodawca według profesjonalistów.

W ubiegłorocznej polskiej edycji badania wzięło udział ponad 17 000 respondentów, co daje Universum Professional Survey miejsce w czołówce badań polskiego rynku pracy.

Wypełniając ankietę respondenci otrzymają:

• e-booka "Networking Works", dotyczącego tworzenia strategii osobistego rozwoju zawodowego (WetFeet Insider Guide o wartości 20 Euro),
  • natychmiastową informację zwrotną, opartą na udzielonych odpowiedziach – osobisty profil kariery oraz profil „idealnego pracodawcy” (za pośrednictwem portalu springboardr.com).

Ponadto, każdy uczestnik badania będzie miał możliwość wygrania:

• weekendowego pobyt w SPA dla dwóch osób,
  • telefonu Blackberry,
  • luksusowych kosmetyków,
  • multimedialnych kursów językowych „Angielski w biznesie”.

Badanie Universum Student Survey jest całkowicie anonimowe - rozpowszechnieniu podlegają tylko zbiorcze wyniki.