Salon "Studia i kariera z Francją"

Data wydarzenia:
26 Luty, 2014 - 10:00 - 18:00

Jesteś studentem lub absolwentem kierunku ekonomii, zarządzania albo finansów? Szukasz stażu lub pracy? Masz pomysł na dalsze studia lub karierę? Weź udział w Salonie "Studia i kariera z Francją".

Termin i miejsce: 26 lutego 2014 r., godz. 10:00 - 18:00 / Uniwersytet Wrocławski, Budynek D, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii, Wrocław ul. Uniwersytecka 7 - 10.

Salon „Studia i Kariera” daje studentom i absolwentom możliwość spotkania się z:

• przedstawicielami francuskich szkół wyższych (studia we Francji lub programy podwójnych dyplomów francusko-polskich),
  • dyrektorami ds. personalnych w sprawie stażu lub pierwszej pracy.

Zorganizowany wspólnie przez Ambasadę Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce i Campus France, we współpracy z Francuską Izbą Przemysłowo-Handlową w Polsce (CCIFP), Ubifrance Polska i Uniwersytetem Wrocławskim, salon będzie składał się z trzech części:

1. "Studia": francuskie uczelnie udzielą informacji na temat studiów we Francji, studiów francuskojęzycznych w Polsce oraz programów podwójnych dyplomów, jak również rekrutacji i możliwości rozwoju kariery zawodowej. Wstęp wolny.
  2. "Kariera": przedstawiciele francuskich firm zaprezentują oferty praktyk i pracy w ramach indywidualnych spotkań. Po uprzedniej rejestracji online!*
  3. "Spotkania i konferencje": prezentacje na temat studiów we Francji, programów podwójnych dyplomów francusko-polskich i oferty stypendialnej rządu francuskiego. Wstęp wolny.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby:

• dowiedzieć się jak najwięcej o studiach we Francji,
  • poznać działalność i ofertę firm z sektorów ekonomii, bankowości i zarządzania,
  • znaleźć staż lub pracę,
  • nawiązać ciekawe kontakty.

*Na indywidualne spotkanie z przedstawicielami firm należy się zarejestrować: więcej informacji wkrótce.

Event na Facebooku tutaj.