Seminarium BNY Mellon dla studentów matematyki

Interesujesz się branżą finansową i inwestycyjną? Studiujesz matematykę lub kierunek pokrewny? BNY Mellon zaprasza na wirtualne seminarium z zakresu Data Science.

CO? - seminarium Operational risk modelling – Advanced Measurement Approach
KIEDY? - 9 czerwca 2022 rok, godzina 17:30 - 18:30

W 2019 roku BNY Mellon zorganizowała inauguracyjną serię seminariów, przeznaczonych dla studentów studiów magisterskich i doktoranckich, absolwentów uczelni i wykładowców. Wydarzenia te są prowadzone przez profesjonalistów BNY Mellon i koncentrują się na tematach z zakresu Data Science, z naciskiem na połączenie teorii z praktycznym jej zastosowaniem.  Dla studentów, udział w seminariach jest szansą na pogłębienie wiedzy teoretycznej i sprawdzenie jej w praktyce biznesowej oraz na poszerzenie sieci kontaktów o ekspertów w dziedzinie.

Najbliższe seminarium pod tytułem Operational risk modelling – Advanced Measurement Approach poprowadzi Prasad Godbole, Principal Model Development at BNY Mellon.

BNY Mellon to globalna firma inwestycyjna, rowijająca innowacyjne rozwiązania dla branży finansowej.

Studentów kierunków matematyki, matematyki stosowanej lub pokrewnych.

APLIKACJA
Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie.