Seminarium Science Seminar: “World of swaptions - pricing, calibration, volatility”

“World of swaptions - pricing, calibration, volatility” to tytuł kolejnego seminarium w ramach serii Science Seminar, zorganizowanej przez BNY Mellon. Wydarzenia te są prowadzone przez profesjonalistów BNY Mellon i koncentrują się na tematach z zakresu Data Science, z naciskiem na połączenie teorii z praktycznym jej zastosowaniem.

CO? - Seminarium Science Seminar:  “World of swaptions - pricing, calibration, volatility”
KIEDY? – 6 czerwca 2023 roku, o godz. 17.30
GDZIE? - Wrocław/online

Seria seminariów przeznaczona jest dla studentów studiów magisterskich i doktoranckich, absolwentów uczelni i wykładowców. Wydarzenia te są prowadzone przez profesjonalistów BNY Mellon i koncentrują się na tematach z zakresu Data Science, z naciskiem na połączenie teorii z praktycznym jej zastosowaniem. Seminaria są bezpłatne i w chwili obecnej są prowadzone w formie hybrydowej. Dla studentów, udział w seminariach jest szansą na pogłębienie wiedzy teoretycznej i sprawdzenie jej w praktyce biznesowej oraz na poszerzenie sieci kontaktów o ekspertów w dziedzinie.

Najbliższe seminarium:

Prezenter: Michał Wronka, kierownik zespołu Modeling and Analytics w Risk & Compliance, BNY Mellon
Temat: “World of swaptions - pricing, calibration, volatility”

BNY Mellon to globalna firma inwestycyjna, rozwijająca innowacyjne rozwiązania dla branży finansowej.

Seminaria są kierowane dla studentów i absolwentów kierunków: matematyki, matematyki stosowanej lub pokrewnych.

Jak wziąć udział w seminarium?
Krok 1: Potwierdź chęć wzięcia udziału w wydarzeniu rejestrując się przez formularz online.
Krok 2: Poczekaj na przesłanie danych rejestracyjnych na Twój e-mail zawierający link i specyfikację techniczną.