Serwis o stypendiach i konkursach

Data wydarzenia:
13 Maj, 2019 (Cały dzień)

Czy wiesz, że w Polsce istnieje ponad 370 instytucji realizujących społeczne programy stypendialne? Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Masz swoją pasję? Sprawdź, jak możesz sfinansować swój rozwój, wejdź na stronę www.mojestypendium.pl.

CO? – Serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl

O SERWISIE
Serwis www.mojestypendium.pl informuje o programach stypendialnych oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert skierowanych do uczniów, studentów, doktorantów oraz osób utalentowanych artystycznie lub sportowo. W serwisie zgromadzono ponad 10 tysięcy inforacji dotyczących stypendiów, staży i konkursów.

W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć:

• bazę aktulanych stypendiów, staży i konkursów,
  • artykuły o stypendiach i grantach,
  • wskazówki, jak starać się o stypendia,
  • listę organizatorów stypendialnych,
  • badania rynku stypendialnego,
  • porady dla instytucji przyznających stypendium.

Serwis www.mojestypendium.pl powstał w 2006 r., prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.

Uczniów, studentów, doktorantów, osób uzdolnionych artystycznie lub sportowo.

SPOSÓB KONTAKTU
Więcej informacji znajduje się na stronie.