Sesje coachingowe w Biurze Karier!

Data wydarzenia:
15 Maj, 2013 - 10:00 - 15:00
23 Maj, 2013 - 10:00 - 15:00

Zapraszamy do udziału w indywidualnych sesjach coachingowych adresowanych do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

Life coaching  to proces służący poprawie jakości życia. To droga do osiągnięcia wyznaczonego celu oraz spełnienia skrywanych pragnień.

Life coach będzie wspierał uczestników w wyznaczaniu celów, w poszukiwaniu nowych możliwości, podejmowaniu wyzwań, otwieraniu się na nowe doświadczenia i w osiąganiu zamierzonych rezultatów.

Life coaching skierowany jest do osób, które chcą m.in.:

• dokonać zmiany w swoim życiu;
  • wyznaczać i osiągać cele;
  • zrealizować jakiś projekt/plan;
  • zmienić nawyki;
  • nadać sens swemu życiu;
  • znaleźć swoją pasję;
  • znaleźć motywację;
  • znaleźć sposób na radzenie sobie ze stresem;
  • wzmocnić poczucie własnej wartości i pewności siebie;
  • zarządzać efektywnie czasem.

W life coachingu uczestnik nauczy się, jak dokonywać wyborów, które stworzą efektywne, zrównoważone i satysfakcjonujące życie. A poprzez identyfikację kluczowych wartości, celów i przeszkód stojących na swojej drodze, zdobędzie siłę, by kreować życie, którego pragniesz.

Sesje coachingowe poprowadzi Pani Magdalena Kluszczyk - coach, trener, filolog, studentka psychologii.

Spotkania odbędą się 15 i 23 maja 2013 roku w godzinach 10.00-15.00 w Biurze Karier UŚ (ul. Bankowa 12A).

Aby umówić się z coachem na indywidualne godzinne spotkanie należy dokonać telefonicznego zapisu pod numerem telefonu 32 359 20 32. Ilość miejsc jest ograniczona.