Sesje coachingowe w Coaching & Training House

Szkoła coachingu COACHING & TRAINING HOUSE w Katowicach oferuje sesje coachingowe dla studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach! Podczas coachingu odkryjesz wartości, którymi kierujesz się w życiu oraz upewnisz się, czy podjąć daną decyzję oraz czy na pewno potrzebujesz jakiejkolwiek zmiany w swoim życiu.

Sesje coachingowe polegają na wspólnej rozmowie klienta z coachem, wyznaczeniu celu do zrealizowania, a potem na konsekwentnej jego realizacji wraz z wyznaczonymi datami danego etapu, aż do realizacji celu.

Rozmowa klienta z coachem pomoże:

• dowiedzieć się, poznać i wykorzystać własne zasoby do prowadzenia wartościowego życia,
  • odkryć własne potrzeby i oczekiwania,
  • przekonać się czy wybrana ścieżka kariery jest właściwa,
  • zmienić lub wybrać najlepszą drogę zawodową, która przyniesie satysfakcję,
  • nauczyć się podejmować decyzje zgodne z potrzebami,
  • dokonać zmiany w życiu w zgodzie z własną osobą,
  • podjąć właściwą decyzję,
  • wyznaczyć cel, a potem go zrealizować do końca,
  • rozwiązać inne życiowe sprawy wyżej nie wymienione....

Kto będzie coachem?
Osoby pracujące, z doświadczeniem zawodowym, menedżerowie, dyrektorzy, pracownicy firm, trenerzy.

Jaki jest czas trwania sesji?
Sesja coachingowa (rozmowa z coachem) trwa ok. 60-90 minut, odbywa się cyklicznie. Cały proces trwa przez ok. 2-4 miesiące.

Gdzie organizowane są spotkania?
Miejsce spotkań można ustalić indywidualnie. Możliwe są także sesje przez SKYPE (sposób pracy do indywidualnego ustalenia).

Jaki jest koszt sesji?
Spotkania z coachem są bezpłatne.

Kiedy można umówić się na pierwszą sesję?
Sesje rozpoczną się w styczniu-lutym 2016 roku.

ZGŁOSZENIA I WIĘCEJ INFORMACJI:

Coaching & Training House
ul. Gliwicka 12, Katowice
e-mail: info@coaching-house.pl

Kontaktując się z firmą proszę podać numer telefonu oraz miejsce zamieszkania (miasto).