Shesnnovation Academy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Twoim marzeniem jest założenie własnej firmy? Masz innowacyjny pomysł i pasję, ale... brakuje Ci pewności siebie? A gdybyś mogła skorzystać z podpowiedzi doświadczonej mentorki – kobiety, która już odniosła sukces w biznesie? Gdyby zaoferowano Ci wsparcie organizacyjne i merytoryczne? Twoje marzenie stałoby się rzeczywistością! Rusza pierwsza w Polsce startupowa akademia adresowana do kobiet: ​Shesnnovation Academy. Zaaplikuj, by stać się jej częścią!


CO? - ​Shesnnovation Academy  
APLIKACJA DO: 16 października 2019 r.


O WYDARZENIU
Fundacja Edukacyjna Perspektywy rusza z pierwszą w Polsce startupową akademią adresowaną do kobiet.

To cykl spotkań, warsztatów i seminariów, spotkań z mentorami i ekspertami, którego efektem będzie stworzenie kobiecych startupów w obszarze STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

W ramach SHESNNOVATION uczestniczki będą miały możliwość:

  • nabycia umiejętności biznesowych i miękkich niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej,
  • współpracy ze wspaniałymi mentorkami, które osiągnęły spektakularne sukcesy biznesowe i chcą dzielić się swoją wiedzą i wspierać mniej doświadczone koleżanki na drodze ku własnemu rozwiązaniu,
  • nawiązania trwałych relacji i poszerzenia bazy kontaktów,
  • uzyskania dostępu do odpowiedniego finansowania poprzez rozmowy z inwestorami, funduszami VC czy akceleratorami startupów.

DLA KOGO?
Shesnnovation Academy to unikatowy program skierowany do przedsiębiorczych studentek, doktorantek i absolwentek kierunków technicznych i ścisłych (szczególnie, ale nie tylko), gdzie pasja do technologii spotyka się z biznesowym „know-how”.


SPOSÓB APLIKACJI
W zgłoszeniu kandydatka powinna krótko opisać swój pomysł oraz wskazać jedną z 35 mentorek, tę, pod której doświadczonym okiem chcesz rozwijać swój pomysł.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego