Śląskie Targi Kariery na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach!

Data wydarzenia:
6 Marzec, 2013 - 10:00 - 16:00

Już 6 marca 2013 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, odbędzie się wiosenna edycja Śląskich Targów Kariery.

Każdy kto szuka pracy, praktyki czy stażu, albo chce dowiedzieć się jak założyć własną firmę to koniecznie musi odwiedzić targi. To niepowtarzalna okazja, aby poznać aktualne oferty pracy, praktyk i staży, złożyć aplikację i zabrać Informator Targowy oraz materiały od pracodawców.

To także unikalna okazja do spotkania pracodawcy twarzą w twarz, do poznania wymagań i oczekiwań pracodawcy wobec kandydatów, wreszcie do zadania każdego pytania osobom pracującym w danej organizacji.

Przez cały czas trwania targów będą organizowane mniejsze spotkania i prezentacje pracodawców ze studentami, które zazwyczaj dotyczą tematów związanych z efektywnym poszukiwaniem pracy, rozwojem osobistym, jak również rozwiązywaniem problemów biznesowych.

Podczas targów obecni będą przedstawiciele takich firm jak: UBS Poland Service Centre, PwC, Ernst & Young, Synthos, Nokia Siemens Network, Shell, Aon Hewitt, Capgemini.

Wszyscy studenci, którzy przyjdą na targi i wypełnią ankietę (ankieta do odbioru na stoisku recepcyjnym targów) wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, w tym: roczna prenumerata magazynu Harvard Business Review Polska, prenumeratę miesięcznika Personelu Plus, książki ufundowane przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska oraz kursy do nauki języków firmy Techland. Nagrodą główną jest iPod. Zapraszamy do udziału!

Dokładny adres : Wydział Prawa i Administracji UŚ, ul. ul. Bankowa 11b, Katowice
Termin: 6 marca 2013 roku
Godziny otwarcia: 10.00-16.00

Organizatorem Targów jest firma Markline, a Partnerem Strategicznym Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Patronat Honorowy nad Targami objął: Prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (5 votes)