Spotkaj firmę PwC na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

Znasz języki obce? Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w międzynarodowej korporacji? Zapraszamy do udziału w spotkaniu z firmą PwC Service Delivery Center, które odbędzie się 13 października br. w godzinach 9:00 – 13:30 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu. Stoisko firmy zlokalizowane będzie w holu głównym wydziału.

Firma PwC Service Delivery Center jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi audytorskie i doradcze.

Specjaliści z firmy opowiedzą o możliwościach rozwoju w jej strukturach, charakterze pracy oraz profilu działalności firmy.

A ponadto zostaną zaprezentowane aktualne oferty pracy i praktyk skierowane do językowców, zwłaszcza osób posługujących się językiem czeskim, słowackim oraz niemieckim!

Zapraszamy do udziału!