Spotkanie „ABC Przedsiębiorczości w pigułce”

Studiujesz w Cieszynie? Myślisz o założeniu działalności gospodarczej? Weź udział w spotkaniu „ABC Przedsiębiorczości w pigułce”, które 26 września 2019 r. odbędzie się w Zamku Cieszyn.

CO? - spotkanie „ABC Przedsiębiorczości w pigułce”
KIEDY? – 26 września 2019 r.
GDZIE? – zamek Cieszyn, sala konferencyjna, budynek A (Oranżeria)

Zamek Cieszyn już od 14 lat organizuje warsztaty dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Wydarzenie to kierowane jest zarówno do studentów, osób bezrobotnych, jak i tych, którzy pracują, ale mają pomysł na biznes i chcą go zrealizować. Szkolenie ma na celu przygotowanie przyszłych przedsiębiorców do założenia i prowadzenia własnej firmy. Wykłady oraz konsultacje prowadzą m.in. przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowego Urzędu Pracy, Urzędu Miasta Cieszyn czy Bielskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Zamek Cieszyn jest samorządową instytucją kultury prowadzoną jako wspólna instytucja kultury dwóch organizatorów, tj. Miasta Cieszyn i Województwa Śląskiego.

Wydarzenie to kierowane jest zarówno do studentów, osób bezrobotnych, jak i pracujących, pragnących otworzyć swoją działalność gospodarczą.

Zapisy i dodatkowe informacje znajdują się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)