Spotkanie dla młodych kobiet "Top Women"

Zapraszamy młode kobiety do udziału w międzynarodowym wydarzeniu dotyczącym rozwoju kariery „Top Women” , które odbędzie się 18 i 19 listopada 2011 roku w Brukseli . Wydarzenie skierowane jest do studentek ostatniego roku studiów, absolwentek i młodych profesjonalistek.

Dla uczestniczek przewidziano:

• zarówno zaaranżowane,  jak i spontaniczne rozmowy kwalifikacyjne z międzynarodowymi rekruterami,
  • prezentacje firm tj.  Accenture, BP, Continental, DuPont, EDF, Ernst & Young, European Bank for Reconstruction, European Investment Bank, Johnson Controls, P&G, Renault and Valeo,
  • warsztaty i szkolenia,
  • możliwość nawiązania bogatych kontaktów biznesowych,
  • darmowe zakwaterowanie dla 200 kandydadtów.

W trakcie wydarzenia przewiduje się udział 15 – 20 międzynarodowych firm, których reprezentanci  odbędą rozmowy kwalifikacyjne z około 200 wybranymi kandydatami.

Aplikacje można składać do 10 października 2011 roku.

Więcej informacji na stronie.