Spotkanie dot. pracy w instytucjach UE

Szukasz informacji o możliwościach zatrudnienia w instytucjach Unii Europejskiej? Dobrze trafiłeś! Już 27 czerwca 2023 r. odbędzie się spotkanie z Zespołem ds. Zatrudnienia DKSE KPRM.

CO? – spotkanie informacyjne "Zatrudnienie w instytucjach i organach Unii Europejskiej"
KIEDY? – 27 czerwca 2023 r.
GDZIE? – formuła hybrydowa

27 czerwca 2023 r. w centrum Zielna (ul. Zielna 37 Warszawa) Zespół ds. Zatrudnienia DKSE KPRM organizuje spotkanie informacyjne dot. zatrudnienia w instytucjach oraz organach UE oraz nowego modelu konkursu egzaminów EPSO, prowadzone przez panią profesor Martę Witkowską, Wydział Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Formuła spotkania – Hybrydowa (liczba miejsc ograniczona, link do spotkania zostanie przesłany osobom, które się zarejestrują).

Rejestracja.