Spotkanie dot. programu CRC na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

Data wydarzenia:
27 Styczeń, 2016 - 09:00 - 15:00

Już jutro, 27 stycznia 2016 r., zapraszamy studentów Wydziału Filologicznego w Sosnowcu do odwiedzenia stoiska informacyjnego dotyczącego programu CRC.

Corporate Readiness Certificate (CRC) to bezpłatne zajęcia z różnych zakresów tematycznych dające możliwość nabycia praktycznej wiedzy niezbędnej na rynku pracy.

W tym roku został uruchomiony prestiżowy kierunek Zarządzanie usługami IT w nowoczesnym przedsiębiorstwie skierowany wyłącznie do studentów Wydziału Filologicznego w Sosnowcu. Będzie on obejmował następujące zagadnienia: cykl życia usługi, zarządzanie zmianami w usługach, ustawiczne doskonalenie, zarządzanie jakością. Zajęcia będą prowadzone w języku polskim i angielskim przez specjalistów z firmy IBM w okresie marzec - maj.

Podczas spotkania poznasz szczegóły programu CRC oraz kluczowe zagadnienia dotyczące dedykowanego kierunku, a także dowiesz się jak wygląda proces rekrutacyjny.

Stoisko zlokalizowane będzie w holu głównym Wydziału w godzinach 9.00 – 14.00.

Zapraszamy!