Spotkanie dot. programu CRC na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

Data wydarzenia:
10 Styczeń, 2019 - 13:00 - 14:00

Chcesz pogłębić swoją wiedzę informatyczną? Interesują Cię zagadnienia biznesowe? Aplikuj do programu Corporate Readiness Certificate. Dowiedz się więcej o inicjatywie podczas spotkania, które odbędzie się 10 stycznia 2019 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.

CO? – spotkanie informacyjne dot. programu Corporate Readiness Certificate
KIEDY? – 10 stycznia 2019 r., godz. 13.00 – 14.00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny
(Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5), sala 4.63

Podczas spotkania reprezentanci firm pragną przedstawić najważniejsze informacje o programie i zachęcić studentów do aplikowania.

Corporate Readiness Certificate to program edukacyjny realizowany od 2014 roku przez firmy działające w naszym regionie, zajmujące się szeroko pojętymi usługami branży IT tj. IBM, Accenture oraz ING Tech.

Kursy oferowane w programie CRC to nie tylko doskonała okazja do zdobycia wiedzy merytorycznej, ale również unikalna możliwość poznania i współpracy ze specjalistami z obszaru IT, którzy podzielą się ze studentami praktycznym “know-how” i swoim doświadczeniem.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie.

Na spotkanie nie obowiązują zapisy. Zapraszamy!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)