Spotkanie dyskusyjne dotyczące najnowszych trendów

Data wydarzenia:
10 Kwiecień, 2014 - 17:00 - 20:00

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na pierwsze spotkanie dyskusyjne dotyczące najnowszych trendów. Najbliższe spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2014 r. o godzinie 17:00 w biurze Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim (sala 416, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Przyjdź, podyskutuj, poszerz swoje horyzonty, zaproponuj innowacyjne rozwiązania, nawiąż nowe kontakty.

Tematem dyskusji będzie Internet of things, czyli „internet rzeczy”.

Zastanawiałeś się nad tym, ile procesów w Twoim życiu przebiega za pośrednictwem internetu? Potrafisz jeszcze wyobrazić sobie świat bez smartfonów, laptopów, tabletów? A co jeżeli pójdziemy krok dalej?

Internet rzeczy to nie wizja - to rzeczywistość, w której już żyjemy. Każdy przedmiot
w otaczającym nas świecie ma potencjał stać się częścią sieci. Do tego właśnie dążymy - stworzenia globalnej sieci połączeń przedmiotów i ludzi; a wszytko po to, by dać Ci więcej czasu, swobody i spokoju.

Internet rzeczy to ogromny potencjał dla młodych, innowacyjnych firm - takich, jak Twoja.

Dowiedz się czym dokładnie jest IoT, jak już mienia świat i jaka jest jego przyszłość.
Znajdź miejsce dla rozwoju własnej firmy w morzu możliwości!

Zapisy na spotkanie odbywają sie poprzez stronę.

Serdecznie zapraszamy.