Spotkanie i szkolenie: „Własna firma to coś dla mnie”

Data wydarzenia:
28 Październik, 2010 - 13:30 - 18:30

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz biuro projektu „Własna firma to coś dla mnie – połączenie sfery nauki i biznesu” serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych, do udziału w spotkaniu informacyjnym i szkoleniu, które odbędzie się 28 października 2010 roku w Auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Pierwsza – informacyjna część spotkania - rozpocznie się o godzinie 13.30 i poświęcona będzie zagadnieniom przedsiębiorczości akademickiej - zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. W spotkaniu wezmą udział doradcy i eksperci zajmujący się na co dzień zagadnieniami związanymi z prowadzeniem firmy i planowaniem kariery zawodowej. Ponadto, przybliżone zostaną cele i założenia projektu „Własna firma to coś dla mnie – połączenie sfery nauki i biznesu”. Studenci uczestniczący w spotkaniu będą mieli możliwość poznania osób zaangażowanych w realizację projektu.

W drugiej części spotkania tj. w godzinach 15.30-18.30 (dla osób zainteresowanych) odbędą się warsztaty z doradcą zawodowym i psychologiem, które pozwolą na poznanie własnych predyspozycji zawodowych i przezwyciężenie barier psychologicznych związanych z zakładaniem własnej firmy.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 608 50 76 lub mailowo na adres projekty@union.katowice.pl.

Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej projektu.

Udział w spotkaniu i szkoleniu jest całkowicie bezpłatny!