Spotkanie innoSHARE'18 on the road: Meetups

Pokaż w kalendarzu: 
0

6 marca 2018 r. Fundacja Polska Innowacyjna wspólnie z SPIN-US Sp. z o. o. i Ogrodami Przedsiębiorczości organizuje spotkanie innoSHARE'18 on the road: Meetups.

 

 

 


CO? - spotkanie innoSHARE'18 on the road: Meetups
KIEDY? - 6 marca 2018 r.


O WYDARZENIU
Spotkanie innoSHARE'18 on the road: Meetups to spotkania ludzi, którzy stworzyli lub rozwijają firmy oparte na badaniach, nauce, nowych technologiach czy też doświadczeniach zawodach, znalezienia Partnerów do współpracy biznesowej, naukowej i naukowo-biznesowej, skorzystania z wiedzy i doświadczeń zaproszonych ekspertów i praktyków w zakresie m. in. rozwijania startupów z komponentem badawczo rozwojowym, internacjonalizacji nauki i biznesu, komercjalizacji badań, ochrony wytworzonej własności intelektualnej, współpracy młodych naukowców z firmami, szukania alternatywnej drogi finansowania badań w ramach doktoratu oraz rozwoju swoich pomysłów, poznania się z przedstawicielami Fundacji Polska Innowacyjna i nawiązania współpracy.


DLA KOGO?
Do udziału w wydarzeniach organizatorzy zachęcają:

  • OSOBIŚCIE:

- pracowników działów badawczo-rozwojowych z MŚP, przedstawicieli MŚP posiadających dział B+R oraz startupów wysokich technologii posiadających komponent R&D i/lub rozwijających swój dział badawczo-rozwojowy, liderów opinii naukowo-innowacyjno-przedsiębiorczej z różnych branż;

  •  ORGANIZACJE I INSTYTUCJE:

- otoczenia biznesu i innowacji, uczelniane zajmujące się wsparciem rozwoju współpracy nauki z biznesem czy też komercjalizacji badań, jednostki miejskie związane z rozwojem i planowaniem strategii współpracy biznesu z nauką lub nauki z biznesem.


ZAPISY
Odbywają się poprzez stronę.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego