Spotkanie "Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni?"

Data wydarzenia:
21 Styczeń, 2022 - 12:00 - 13:30

Jesteś informatykiem? Szukasz pracy pełnej wyzwań? Weź udział w spotkaniu informacyjnym skierowanym do osób zainteresowanych pracą w Narodowym Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni.

CO?- Spotkanie "Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni?"
KIEDY? – 21 stycznia 2022 r. w godz. 12.00 – 13.30.
GDZIE? - online

Wyspecjalizowana, elitarna jednostka podległa Ministrowi Obrony Narodowej prowadzi obecnie rekrutację kandydatów zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni lub podjęciem zatrudnienia w Narodowym Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni.

W związku z powyższym zapraszamy do udziału w spotkaniu „Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni?”.

Tematyka wydarzenia dotyczyć będzie sposobów wstąpienia do armii oraz korzyści i możliwości rozwoju związanych z pełnieniem służby w Wojskach Obrony Cyberprzestrzeni.

Agenda spotkania:

• historia oraz struktura i zadania Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni,
  • znaczenie Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni,
  • przyczyny oraz proces ich tworzenia,
  • sposoby prowadzące do zostania żołnierzem zawodowym,
  • profity płynące z pełnienia zawodowej służby wojskowej,
  • praca w NCBC jako pracownik cywilny.

Spotkanie jest skierowane do studentów ostatnich semestrów studiów I i II stopnia informatyki i informatyki stosowanej.

Zapisy odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

W przypadku nikłego zainteresowania ze strony studentów zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia, o czym poinformujemy na dzień przed wydarzeniem.