Spotkanie "Którędy do pracy?", branża: finanse/bankowość

Data wydarzenia:
12 Maj, 2011 - 16:00 - 17:30

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zaprasza serdecznie wszystkich studentów zainteresowanych pracą w finansach i bankowości na spotkanie "Którędy do Pracy?". Spotkanie poświęcone będzie karierze w branży finansowej – szczególnie zagadnieniom związanym z kwalifikacjami, umiejętnościami i cechami osobowymi, które ułatwiają zdobycie i utrzymanie pracy w tej branży.

Spotkanie odbędzie się 12 maja 2011 roku w Rektoracie Uniwersytetu Śląskie (restauracja Serenissima), w godzinach 16.00 – 17.30.

W spotkaniu udział wezmą:

• Pani Marta Stańczyk z ING Banku Śląskiego,
  • Pani Dagmara Solik z firmy PwC (PricewaterhouseCoopers),
  • Pani Agnieszka Piotrowicz z Banku BGŻ.

Zapisy standardowo rozpoczynają się na tydzień przed planowanym wydarzeniem, tj. 5 maja 2011 roku i przyjmowane są pod numerem telefonu 32 359 20 32 w godzinach 7.30 – 15.30.

Czytaj więcej o formule spotkań "Którędy do pracy?"

Serdecznie zapraszamy!