Spotkanie na temat planowania kariery

Data wydarzenia:
31 Maj, 2011 - 13:00 - 15:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu organizowanym przez firmę Reed in Partnership Poland Sp. z o.o., mającym na celu zapoznanie z ofertą szkoleniową firmy.

Grupa Reed posiada ponad 50 - letnie doświadczenie na rynku międzynarodowym w branżach rekrutacyjnej i zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki czemu może proponować najwyższej jakości szkolenia z zakresu rozwoju zawodowego.

Podczas spotkania, które odbędzie się 31 maja 2011 r. o godz. 13.00 w sali 61 w rektoracie UŚ, przedstawiciele firmy zaprezentują informacje na temat planowania kariery. Zapisy standardowo odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32.

Udział w spotkaniu organizacyjnym to także możliwość zgłoszenia udziału w bezpłatnych warsztatach z planowania kariery, które odbędą się 7 czerwca 2011 r. w godz. 13.00-16.00 w
sali 61 w rektoracie UŚ.