Spotkanie pt. "Ścieżki kariery w motoryzacji i nowych technologiach"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się jak rozpocząć karierę w sektorze automotive i nowych technologii? Czy warto? Jaki kierunek studiować by mieć szansę na pracę w tej branży? Już 15 kwietnia 2024 r. spotkaj się online z inżynierami z firm, którzy opowiedzą o swojej ciekawej pracy. Zapraszamy na inspirujące spotkanie!

 

 


CO? - spotkanie pt. "Ścieżki kariery w motoryzacji i nowych technologiach"
KIEDY? - 15 kwietnia 2024 r., w godz. 10.00 – 12.30
GDZIE? - online


O WYDARZENIU
Celem wydarzenia jest zaprezentowanie młodym ludziom możliwych ścieżek kariery w motoryzacji i nowych technologiach. Spotkanie ma zachęcać do rozwoju umiejętności technicznych i pracy w sektorze automotive.

W ramach spotkania studenci dowiedzą się na jakie nowe kompetencje pojawia się zapotrzebowanie z motoryzacji, dlaczego kompetencje techniczne są w cenie, czy kompetencje osobiste mają w ogóle znaczenie? A także - czy warto uczyć się w dorosłym życiu? Dodatkowo Inżynierowe z firm związanych z motoryzacją opowiedzą o swoich ścieżkach kariery, by pomóc młodszym pokoleniom wyobrazić sobie jak dzisiaj wygląda praca w sektorze automotive i nowoczesnych technologii. Jak w ogóle trafili do firmy związanej z motoryzacją? Jak przebiegał proces rekrutacji? Czy warto? Jakie mają zadania i obowiązki? Plany na przyszłość? I przede wszystkim - jakie ukończyli studia i jaki charakter ma ich dzisiejsza praca?


DLA KOGO?  
Spotkanie skierowane jest do wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego zainteresowanych tematyką szkolenia.


SPOSÓB APLIKACJI
Spotkanie odbędzie się poprzez platformę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego