Spotkanie "You are the leader – The Why Method"

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów aspirujących do roli szkoleniowców, trenerów, couchów, menedżerów szkolących, specjalistów HR oraz pragnących stale rozwijać własne kompetencje w tym zakresie, do założenia profilu na portalu Treco.pl.

Treco.pl to nowoczesny portal oparty na rozwiązaniach e-biznesowych, skierowany głównie do osób zajmujących się rozwojem kompetencji lub przygotowujących się do pracy szkoleniowca.

Dla zarejestrowanych użytkowników portal systematycznie organizuje konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody - bezpłatne zaproszenia na konferencje, szkolenia, oraz kursy.

Obecnie do wygrania są bezpłatne zaproszenia na spotkanie z elementami warsztatu "You Are The Leader - The Why Method". Spotkanie jest dedykowane wszystkim osobom, których pasją jest inspirowanie do samodoskonalenia się innych ludzi oraz tym, którzy na co dzień stają przed wyzwaniem przewodzenia grupie. Ponadto uczestnicy spotkania będą mogli zrozumieć mechanizmy wpływające na zaangażowanie, aktywność oraz odpowiedzialność grup.

Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia 2011 roku, w Katowicach.

Aby wziąć udział w losowaniu, należy do 20 kwietnia 2011 roku, do godziny 14.00:

• wysłać zgłoszenie poprzez zapisanie się do grupy "Zaproszenia na szkolenia" w zakładce "Społeczność" oraz dodanie wpisu/zgłoszenia w wątku "You Are The Leader - The Why Method",
  • wysłać wiadomość wewnętrzną na portalu do użytkownika Karina Zabiegły. W temacie wiadomości proszę umieścić nazwę konkursu, a w treści potwierdzenie zgłoszenia w konkursie.

Szczegóły oraz regulamin spotkania "You are the leader – The Why Method" można znaleźć na  stronie internetowej.