Spotkanie z ABW na Wydziale Prawa i Administracji UŚ

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego poszukuje pracowników! Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda praca w tajnych służbach zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 13 marca 2024 r. na Wydziale Prawa i Administracji UŚ.

CO? – spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z Funkcjonariuszem Agencji Bezpieństwa               Wewnętrznego
KIEDY? –  13 marca 2024r. w godz. 13.00 – 14.30
GDZIE? – sala nr 19 (parter), Wydział Prawa i Administracji UŚ ( ul. Bankowa 11b, Katowice)

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjno-rekrutacyjnym.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje na temat charakteru pracy w służbach specjalnych, aktualnie prowadzonych procesach rekrutacyjnych oraz poszczególnych etapach selekcji pracowników.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wymóg konieczny: obywatelstwo polskie.

Zapisy odbywają się poprzez formularz.

Uczestnicy zostaną poinformowane o zakwalifikowaniu na dzień przed wydarzeniem.