Spotkanie z Ambasadorem Kariery UE odwołane

Uprzejmie informujemy, iż zaplanowane na dziś (28 lutego 2022 r.) spotkanie z Ambasadorem Kariery UE na Wydziale Nauk Społecznych zostało odwołane.

CO? - spotkanie z Ambasadorem Kariery UE odwołane

KOMUNIKAT
W sytuacji ogromu potrzeb, kwestie kariery i rozwoju muszą zejść na plan dalszy, na rzecz wsparcia walki o wolną Ukrainę i pomocy Ukraińcom.
Solidarni z naszymi przyjaciółmi z Ukrainy pragniemy skierować naszą aktywność na działania doraźne i pomocowe.

O nowym terminie spotkania poinformujemy w najbliższej przyszłości.

Osoby, które mają pytania związane z pracą czy stażami w instytucjach UE zapraszamy do kontaktu z Ambasadorem Kariery UE przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach - Panem Tomaszem Ferenzem poprzez e-mail: eucareers.uniwersytetslaski@gmail.com.