Spotkanie z Ambasadorem Kariery Unii Europejskiej

Data wydarzenia:
13 Październik, 2021 - 13:00 - 14:00

Już wkrótce okazja by porozmawiać z Ambasadorem Kariery Unii Europejskiej przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach! Jeżeli interesuje Cię praca w instytucjach unijnych, zastanawiasz się jak wygląda proces rekrutacji lub jakie wymogi należy spełnić weź udział w spotkaniu.

CO? - spotkanie z Ambasadorem Kariery UE przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach
KIEDY? - 13 października 2021 r., w godz. 13.00 -14.00
GDZIE? - online

Podczas spotkania Ambasador Kariery UE opowie o swojej roli, zadaniach własnych w ramach pełnionej funkcji.

Ambasador Kariery UE udzieli informacji na temat staży, przygotowań i przebiegu konkursów EPSO, ponadto opowie o planowanych spotkaniach m.in. z udziałem urzędników UE.

Więcej informacji o Ambasadorze Kariery Unii Europejskiej przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach znajduje się na stronie.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz aplikacyjny.

Link do spotkania uczestnicy otrzymają na dzień przed wydarzeniem.