Spotkanie z doradcą zawodowym dla 2 roku psychologii

Zastanawiasz się jakie wybrać specjalizacje? Poznaj narzędzia wspomagające podjęcie decyzji: technikę odwróconego planowania oraz arkusz do rangowania. Przyjrzyj się perspektywom zawodowym w każdej ze ścieżek. 31 marca 2020 r. spotkaj się z naszym doradcą zawodomym. Obowiązują zapisy.

CO? – Jak wybrać specjalizację? - spotkanie z doradcą zawodowym dla 2 roku psychologii
KIEDY? – 31 marca 2020 r., 11:30 - 13:00
GDZIE? – sala 111 w budynku przy ul. Grażyńskiego 53 w Katowicach

Poznaj sposoby wspomagające podjęcie decyzji: technikę odwróconego planowania oraz arkusz do rangowania. Przyjrzyj się perspektywom zawodowym oraz modułom nauczania w każdej ze ścieżek specjalizacyjnych.

Przed spotkaniem możesz wykonać w platformie on-line "Test talentów" - login i hasło otrzymasz po zgłoszeniu się, - a na spotkaniu poznać jego wyniki.

Dodatkowo po spotkaniu chętne osoby będą się mogły umówić na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Biuro Karier UŚ wspiera studentów i absolwentów w szeroko pojętym rozwoju kariery zawodowej. Z kolei pracodawcom oferuje możliwość zaistnienia w świadomości studentów i absolwentów, a także pomoc w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry.

Warsztaty kierowane są do studentów 2 roku psychologii.

ZAPISY / SPOSÓB APLIKACJI

Zapisy do 29 marca 2020 r. za pośrednictwem formularza.