Spotkanie z firmą Accenture w Instytucie Matematyki

Studiujesz matematykę? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę w obszarze IT? Przyjdź na spotkanie z przedstawicielami firmy Accenture, które odbędzie się 9 stycznia 2019 r. w Instytucie Matematyki i dowiedz się co firma może Ci zaoferować.

CO? – stoisko firmy Accenture
KIEDY? – 9 stycznia 2019 r., godz. 9.30-14.00
GDZIE? – hol główny przy portierni, Instytut Matematyki
(Katowice, ul. Bankowa 14)

Na stoisku firma będzie promować inicjatywę edukacyjną „Let’s test IT”. Celem działania jest zachęcenie studentów kierunków ścisłych do rozpoczęcia kariery w obszarze IT.
W ramach inicjatywy firma opłaca studentom dwutygodniowe szkolenie, które realizuje w kooperacji z instytucją szkoleniową ALTKOM Academy. Następnie zaprasza studentów do realizacji 3-miesięcznych praktyk w Accenture (24 godziny tygodniowo, studenci otrzymują wynagrodzenie za czas praktyk i szkolenia). Docelowo firma pragnie zatrudnić absolwentów szkolenia na stanowiskach testerów oprogramowania.

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu.

Wstęp wolny!

Zapraszamy na stoisko firmy!