Spotkanie z firmą Alliance Abroad

Praca i podróże w USA oraz Australii – poznaj programy Work & Travel, American Camp Crew, Internship, Trainee. Odwiedź stoisko Alliance Abroad na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu i dowiedz się wszystkiego na temat programów wymiany kulturowej, w których możesz wziąć udział!

CO? – spotkanie z firmą Alliance Abroad
KIEDY? - 29 listopada 2023 r., w godz. 8.00 – 15.00
GDZIE? – Wydział Humanistyczny w Sosnowcu
(Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

O INICJATYWIE
Wyjazd do USA lub Australii na kilka lub kilkanaście miesięcy to możliwość:

• przeżycia przygody życia,
  • podszlifowania swojego angielskiego,
  • poznania przyjaciół z całego świata,
  • zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • zabawy, zwiedzania, odpoczynku,
  • poznania Ameryki lub Australii w sposób nieznany zwykłym turystom!

Każdy, kto odwiedzi stoisko może liczyć na merytoryczną rozmowę, dobrą zabawę, spotkanie z osobą, która wielokrotnie wzięła udział w programach, poczęstunek i upominki, a także wygraną w konkursie i zdobycie nagrody – darmowego wyjazdu na program Work & Travel lub Camp.

Na wydarzenie nie obowiązują zapisy.

Spotkaj się z Alliance Abroad – bezpośrednim sponsorem wizy J-1 podlegającym pod Departament Stanów Zjednoczonych.